Como hacer el seguro de tu vivienda en España

Треба зауважити, що це є обов"язково, якщо житло має банківську іпотеку.  Мати страховку необхідно безумовно, але не обов"язково з банком, який видав  вам іпотеку.

На сьогоднішній день, згідно з встановленням Європейським Парламентом  Першої Європейської директиви щодо іпотек, банкам є заборонено зобов"язувати клієнта щодо  страховки, яка нав"язується банком.

Виходячи з цього, якщо не маєте іпотеки, хоча закон і не зобов"язує, все ж таки  дуже рекомендовано застрахувати своє житло у серйозній страховій компанії.

Чому?  Хто не мав  проблем хоча би раз з затопленням сусідами зверху, чи сирістю. Хто не має знайомих, що їх квартиру обікрали, або ви самі не були жертвою злодіїв?

Якщо не маєте страховки - всі ці видатки на ремонт і відновлення пошкоджень прийдеться здійснювати за власний рахунок і запевняємо, що це може бути дуже дорого.

Застрахувати ваше житло на  відповідну суму, щоб було включене все майно і сама квартира, чи будинок це дасть спокій, і моральний і матеріальний  Погано є злегковажити і не застрахувати житло. Також погано заключити  контракти з двома компаніями, щоб у випадку потреби отримати  подвійну страховку.     При нещасному випадку страхові компанії діють як співкомпаньони.

 СТРАХОВКА   ЖИТЛОВОГО КОНТЕНТУ.

В першу чергу варта зауважити, що житловий контент - це основна конструкція, призначена для житла, яка складається з фундаменту, мурів, стін, покриття і дахів, тобто основних складових частин будівлі.  Також вважається  основними складовими  встановлений водопровід, опалення і кліматизація, електропроводка і сантехніка, системи звукоізоляції і зображення. Крім того, страховка житлового контенту покриває випадкові пошкодження через пожежу, вогонь,  атмосферні явища, такі як  удар блискавки чи пошкодження через сильний вітер.

У цьому випадку, якщо прийдеться застосовувати цю страховку, експерт від компанії вивчає нанесені збитки і нараховує суму відшкодування, яку вам повинна виплатити страхова компанія 

СТРАХУВАННЯ МАЙНА ВСЕРЕДИНІ ЖИТЛА - ВМІСТ ( КОНТЕНТ).

Укладаючи  цю страховку, ви отримуєте відносний спокій перед всякими ризиками, але всі деталі треба обов"язково добре вивчити і обговорити,  перш ніж її оформити.

ВМІСТ -  це маєтки, дуже детально описані, які є всередині житла і є власністю страхувальника, чи осіб, які з ним сумісно проживають або залежать від нього: це меблі, електропобутові прилади, електронні засоби, одяг і персональні речі.  Також, якщо бажаєте, можна декларувати ювелірні вироби, цінні золоті і срібні монети, дорогоцінні речі.

Отже, щоб  ваша страховка " ВМІСТУ"  була дуже конкретною, мусите не забувати повідомляти страхову компанію про любі зміни, які відбуваються у вашому житлі.