Como hacer un seguro de repatriacion por fallecimiento en España

  Хто залишив своє звикле місце народження і рідні землі, щоб жити в Іспанії, повинні думати про всі аспекти свого життя. Хоч якою делікатною не здавалась би ця тема, але найбільш обережні думають  про майбутнє, в тому числі всякі домовленості у випадку смерті.  І для іноземців, які проживають в Іспанії, це включало би репатріацію у випадку смерті без значних видатків для родини. Отже, щоб захистити емігрантів і гарантувати їм швидкі послуги, багато страхових компаній оформляють страховки для іноземців, які проживають в Іспанії.

   Зважаючи на те, що процес  переправляння  тіла достатньо дорогий, цей тип полісу гарантує застрахованому  можливість бути похованому на своїй рідній землі. У випадку смерті іноземця в Іспанії, це найкраще вирішення економічних проблем для родини.

   Страховки на репатріацію оформляються  дуже простим способом, крім того ціна дуже помірна.  Також разом з послугами про репатріацію до місця походження, ці страховки пропонують також інші додаткові послуги, які захищають як застрахованого, так і його родину і прирівнюються до любого іншого полісу про поховання.

    ІНШІ ПЕРЕВАГИ СТРАХОВКИ НА ВИПАДОК СМЕРТІ ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ, ЩО ПРОЖИВАЮТЬ В ІСПАНІЇ.

- керівництво всіма процедурами і справами, які треба вирішити у випадку смерті.

- похоронні послуги в комплекті згідно побажання застрахованого, адаптовані до звичаїв своєї країни. В цьому випадку можна вибирати між спаленням ( кремація) і звичайним похованням, ніша чи поховання з кам"яною плитою. Також, як правило, включені послуги танаторію.

-  вільний вибір кладовища у випадку, якщо застрахований хоче бути похований в Іспанії.

-  допомога у різних випадках, як наприклад координація допомоги, юридична консультація для родини, психологічна допомога для родини і т.п.

-  покриття екстренних видатків, які можуть з"явитись у зв"язку зі смертю застрахованого.

-  послуги по розпорядженню заповітом та адміністративні витрати на нотаріуса.

-  захист у випадках значної інвалідності. коли включаються санітарні видатки, пов"язані з цією ситуацією, такі як адаптація житла при необхідності.

-  можливість провести другу інтернаціональну діагностику для небезпечних хвороб, медична орієнтація по телефону в будь-який час і будь-який день року.

     Зі всіма цими перевагами страховка на репатріацію іноземця є адекватним вирішенням і сповнення всіх побажань застрахованого, також  розв"яжуться проблеми для родини, пов"язані з втратою близької людини.

     По нашому досвіду, радимо  MAPFRE,  страхова компанія, яка має багаторічний досвід на такому типі страховання.     https://www.mapfre.es/seguros/contacto/