Como comprar vivienda en España

ЖИТЛО ВІД ВЛАСНИКА    -   ВТОРИННЕ ЖИТЛО.

------------------------------------------------------------------------------

 Коли ви оглянули житло, яке вас зацікавило, і вирішили його придбати, вам найперше треба звернутись в Реєстр Власності і попросити ( є встановлений відповідний тариф) Нота Сімплє, де є зафіксовані всі основні дані про це житло, а також інформація про  всі можливі несплачені попередні платежі.  Також варто звернутись в Адміністрацію будинку, де вам нададуть інформацію про стан  оплати комунальних платежів ( деколи заборгованість по комунальних платежах сягяє величезних сум).  Якщо нема зафіксовано ніде ніяких проблем і покупка є вже вирішеною, підписуємо " Контрато де аррас", вносячи завдаток ( як правило, 10% від вартості житла). В цьому документі вказується максимальна дата оформлення купівлі-продажу в нотаріуса.

    У випадку, якщо ви передумали здійснювати купівлю - завдаток залишається у продавця і вам його не повертають. Такі правила.     Пізніше, в присутності нотаріуса, підписуємо Ескрітуру  ( основний квартирний документ). в якому повинні фігурувати опис квартири, стан платежів, ціна і види оплати, розподіл видатків  по  оформленні купівлі-продажу між покупцем і продавцем.  Коли нарешті Ескрітура  оформлена, покупець повинен оплатити всі необхідні податки і встановлені тарифи.   Вторинне житло обкладається  податком Трансмісіонес Патрімоніалєс і після того зареєструватись в загальному Реєстрі Власності.

    Накінець залишається змінити ім"я власника  у всіх пунктах комунальних послуг ( газ. електроенергія, вода, міськрада) і вибрати страхову компанію по страхуванню житла.

    Якщо для купівлі житла  ви оформили банківський кредит- іпотеку, банк вас зобов"яже підписати контракт зі своєю страховою фірмою.

Як овормити страховку на житло. Читати далі...