Como hacer la ITV de los coches y motos

Нові автомобілі і мотоцикли, після їх реєстрації, повинні проходити технічний огляд через 4 роки. Після, кожні 2 роки до досягнення 10річного віку.  Далі потрібно буде потрібно проходити ТО (ITV) щорічно. Вийнятком є автомобілі які використовуються для регулярних перевезень людей (таксі, трансфер, ітд.), що мають проходити ТО (ITV) кожних 6 місяців.

Щоб почати техогляд потрібно мати технічний паспорт транспортного засобу, дозвіл на пересування і діючу страховку .

Вам зроблять перевірку усього світла повністю, включно з поворотниками і заднім світлом номерного знака, двері і вікна, ремені безпеки, гальма, зчеплення і газ, стан шин і вихлопних газів.

Ціна ТО (ITV) для автомобіля становить близько 40 євро, для мотоциклів менше.

Знайти і зарезервувати дату і годину в найближчому авторизованому центрі проходження ТО можна за цим посиланням   https://itv.com.es/directorio-de-centros

Коли Ви приїдете до обраного центру ТО, припаркуєте автомобіль і попрямуєте в офіс для подання документів та сплати платежу. Вам дадуть номер і ви повернетеся до вашої машини очікувати. Гучномовець і світлової оголошення повідомить Вас в який саме бокс ТО Вам заїжджати. Після проходження повного ТО Вам скажуть припаркуватись поряд і чекати. Потім прийде один з механіків, щоб віддати всю вашу оформлену документацію і наклейку про проходження ТО, щоб наклеїти на лобове скло, або, навпаки, розкаже Вам про недоліки,  які вам потрібно виправити в автомобілі для його остаточного затвердження.